Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji pizzy od zaraz Bonn

| | 16 grudnia 2015

Poszukujemy na produkcję pizzy w Bonn pracowników bez języka i doświadczenia. Praca w Niemczech do podjęcia od zaraz. Gwarantujemy zakwaterowanie i dobre zarobki.

Lokalizacja: Bonn, Niemcy.
Wynagrodzenie: 1400 Euro/brutto.
Stanowisko: pracownik produkcji.
Rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Zadania na danym stanowisku:

  • układanie składników na blaty do pizzy;
  • praca przy taśmie produkcyjnej o charakterze manualnym;
  • pokrywanie blatów sosami;
  • ścisłe przestrzeganie norm obowiązujących na terenie zakładu.

Wymagania:

  • wytrzymałość fizyczna;
  • zwinność, sprawność manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • ścisłe przestrzeganie higieny osobistej;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zakwaterowanie płatne w dobrym standardzie;
  • umowa na niemieckich warunkach;
  • pomoc polskiego rezydenta w kwestiach formalnych;

Aplikacje:

Aplikacje z numerem referencyjnym „Niemcy praca na produkcji pizzy, Bonn” prosimy wysyłać na adres Beschaftigung@germanymail.com.  Konieczne jest załączenie CV a także dodanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło:

wyświetleń: 3310, dzisiaj: 0