Dla par dam pracę w Anglii od zaraz bez języka pakowanie kawy Bradford UK

| | 3 kwietnia 2016

Od zaraz zatrudnimy pary do pracy w Anglii przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Bradford UK dla czterech osób, bez znajomości języka. Ogłoszenie dotyczy etatu tymczasowego z zakwaterowaniem zapewnionym niedaleko zakładu.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Stawka godzinowa: 7,80 – 9 funtów za godzinę brutto.

Lokalizacja pracy: Bradford, UK.

Ilość wolnych miejsc: 4 (dwie pary).

Początek pracy: jak najszybciej to możliwe.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • pakowanie zestawów promocyjnych składających się z kawy oraz kubka;
  • przygotowane zestawy wkładane są do pudełek i zamykane.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • znajomość języka będzie dużą zaletą;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • gotowość do podjęcia pracy jak najszybciej;
  • mile widziane małżeństwa;
  • możliwość pracy na nadgodziny;
  • preferowane są osoby bez nałogów;
  • bezkonfliktowość, komunikatywność;
  • umiejętność współpracy w grupie;
  • gotowość do pracy przez 3 miesiące.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • pomoc polskiego rezydenta w razie potrzeby;
  • zakwaterowanie w mieszkaniu dwupokojowym (1 pokój na parę) płatne 120 funtów na tydzień;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • niezbędne szkolenie;
  • przyjazny zespół.

Dla kandydatów:
CV prosimy wysyłać pod adres e-mail: red-dot@gmx.co.uk
Prosimy wpisać w temacie wiadomości:
„Pakowanie kawy Bradford 03/16″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-bradford-uk/

wyświetleń: 6369, dzisiaj: 0

Od zaraz praca Anglia bez znajomości języka produkcja kosmetyków Bradford

| | 12 sierpnia 2015

Aktualnie zatrudnimy pracowników na produkcję kosmetyków w Bradford. Ogłoszenie pracy w Anglii przeznaczona dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Bradford

Wynagrodzenie: 7,50 GBP na godzinę pracy

Opis zadań:

  • Praca ma na celu wsparcie pracowników stałych w wykonywaniu swoich zadań.
  • Osoba zatrudniona będzie kontrolowała jakość, sprawdzała składniki oraz operowała nieskomplikowanymi maszynami.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe obowiązki
  • wysoka odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • bezwzględne przestrzeganie norm BHP
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • pracę w Anglii bez znajomości języka angielskiego
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Aplikacja:

Rekrutacja zakończona! Pracodawca znalazł już pracowników.

wyświetleń: 2055, dzisiaj: 0