Norwegia praca dla par produkcja zabawek bez znajomosci języka Fredrikstad

| | 14 października 2015

Możliwość zatrudnienie w fabryce na produkcji przy montażu zabawek bez znajomości języka norweskiego w Fredrikstad. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • ręczny montaż zabawek przy taśmie produkcyjnej
  • konieczne będzie skręcanie części i skrupulatne przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od par
  • duża sumienność
  • ostrożność, dokładność
  • wysokie zdolności manualne
  • obowiązkowość
  • samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz dla par
  • opieka polskiego koordynatora
  • możliwość zorganizowania odpłatne kwatery
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń norweskich
  • umowa będzie podpisana bezpośrednio z norweskim pracodawcą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

Ogłoszenie wygasło.

wyświetleń: 3867, dzisiaj: 0

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie bez języka Fredrikstad

| | 19 września 2015

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka we Fredrikstad na magazynie hurtowni spożywczej, przy zbieraniu zamówień i przygotowywaniu ich do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Ogłoszenie dotyczy pracy w hurtowni spożywczej w jej części magazynowej.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowanie zamówień do wysyłki.

  • zręczność, pracowitość, szybkość
  • mile widziane doświadczenie
  • odpowiedzialność
  • swobodna umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • szkolenie z zakresu BHP, systemu informatycznego oraz wprowadzające ogólne
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • opieka polskojęzycznego koordynatora projektu
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie płatne

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV oraz aktualne dane kontaktowe należy przesłać na adres:

OGŁOSZENIE WYGASŁO

wyświetleń: 1757, dzisiaj: 0

Od zaraz Norwegia praca dla par na produkcji zabawek bez języka Fredrikstad

| | 15 lipca 2015

Oferujemy pracę w Norwegii dla par na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Zatrudnienie od zaraz w Fredrikstad bez znajomości języka norweskiego przy montażu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Składanie oraz skręcanie elementów zabawek przy taśmie produkcyjnej.
  • Praca etapowa, pracownik odpowiada za skręcenie jednej lub dwóch konkretnych części i odłożenie zabawki na taśmę do dalszej produkcji.

  • zdolności manualne
  • zorganizowanie
  • punktualność

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w Norwegii
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość prosimy przesłać z załączeniem CV na adres:
ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 2370, dzisiaj: 0