Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka Gjelleråsen produkcja lodów

| | 23 kwietnia 2016

Propozycja pracy w Norwegii przy produkcji lodów od zaraz. Zatrudnienie w Gjelleråsen bez znajomości języka oraz doświadczenia. Jest to etat tymczasowy wynikający ze wzmożonego zapotrzebowania na sezon letni, istnieje możliwość przedłużenia umowy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny.

Miejsce: Gjelleråsen, Norwegia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Początek pracy: od zaraz.

Wolne miejsca: 2.

Zadania na stanowisku:

  • sporządzanie mieszanek smakowych na podstawie receptury producenta;
  • obsługiwanie maszyn do produkcji lodów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie lodów;
  • kierownik może delegować pracownika do prostych prac na magazynie.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • ważne badania sanepidowskie;
  • kontaktowość, kultura osobista, przyjazne nastawienie;
  • motywacja do skutecznej i szybkiej pracy;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • możliwość pracy po ustalonych godzinach (od czasu do czasu).

Oferujemy:

  • wsparcie w formalnościach;
  • ubezpieczenia i składki;
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące;
  • kwaterę płatną 4500 NOK miesięcznie;
  • szkolenie początkowe oraz odzież służbowa.

Dla kandydatów:

Szanowni Państwo, zapraszamy do składania aplikacji poprzez link rekrutacyjny:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-na-produkcji-lodow-od-zaraz-gjellerasen-2/

wyświetleń: 3400, dzisiaj: 0