Bez znajomości języka Gronsveld na produkcji kremu Holandia praca od zaraz

| | 23 grudnia 2015

Ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji kremu cukierniczego. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Gronsveld do podjęcia od zaraz. Oferta dotyczy pracy na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych.

Lokalizacja: Gronsveld, Holandia.

Wynagrodzenie: do ustalenia.

Stanowisko: pracownik produkcji – operator maszyn.

Zadania na stanowisku pracy:

  • obsługa maszyn produkujących kremy i masy cukiernicze;
  • przygotowanie produktu zgodnie z instrukcjami;
  • monitorowanie pracy maszyn, wprowadzanie właściwych ustawień;
  • drobne prace konserwacyjne – mycie,czyszczenie itp.;
  • kontrola jakości wyrobów.

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na produkcji;
  • sumienność i dokładność;
  • wiedza techniczna;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • mile widziane osoby posiadające zakwaterowanie;
  • znajomość przepisów BHP oraz prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • wysokie zarobki;
  • ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach;
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii;
  • opiekę rezydenta;
  • bonusy i dodatki do pensji.

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o zgłoszenia poprzez adres mailowy:
sherpaforce.2193198@es-candidate.com
Konieczne jest zamieszczenie aktualnego CV, a także klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-linii-produkcyjnej-wyrobow-cukierniczych-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-gronsveld/

wyświetleń: 2411, dzisiaj: 0