Holandia praca pakowanie wędliny bez znajomości języka dla par Nijmegen

| | 4 listopada 2015

Aktualna oferta pracy w Holandii dla par przy pakowaniu wędliny krojonej. Zatrudnienie w fabryce z Nijmegen dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pakowacz wędlin

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Nijmegen

Oferta skierowana jest dla par!

Obowiązki:

  • obsługiwanie krajalnicy – przygotowywanie wędlin do procesu pakowania
  • układanie plasterków na tackach i foliowanie

Wymagania:

  • zwinność, zręczność
  • chęć podjęcia pracy w parze
  • dyspozycyjność obojga osób od zaraz
  • mile widziane pary mobilne

Oferujemy:

  • pomoc na miejscu w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • wsparcie z formalnościami

Aplikacja:
Drodzy kandydaci wiadomość z załączeniem dwóch CV prosimy przesłać na poniżej podany adres. Przyjmujemy wyłącznie wspólne zgłoszenia zatytułowane: PAKOWANIE WĘDLIN DLA PAR

Ogłoszenie wygasło!

wyświetleń: 3576, dzisiaj: 0

Praca Holandia na magazynie bez znajomości języka od zaraz Nijmegen

| | 15 lipca 2015

Magazyn z elektroniką poszukuje pracowników do zbierania zamówień i przygotowania wysyłek. Holandia praca w Nijmegen od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Nijmegen, Holandia

Wynagrodzenie: 9,30 euro brutto za godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Zadania fizyczne na magazynie związane ze zbieraniem zamówień złożonych przez klientów drogą elektroniczną.

Oczekiwania:

  • zainteresowanie nowościami elektronicznymi
  • obowiązkowość
  • pracowitość
  • szybkie tempo pracy
  • znajomość języka angielskiego pożądana

Zapewniamy:

  • zorganizowanie miejsce zamieszkania
  • pracę od zaraz zgodną z holenderskim prawem pracy
  • pomoc na miejscu polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z CV należy przesłać na adres: ogloszenie@wygaslo z dopiskiem: MAGAZYN, NIJMEGEN

wyświetleń: 1449, dzisiaj: 0