Pakowanie ciastek dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji Norymberga

| | 4 listopada 2015

Pilnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego do pakowania ciastek w zakładzie produkcyjnym z Norymbergi. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz ciastek na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Norymberga, Niemcy

Zarobki: 8,90 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za prace manualne związane z ręcznym pakowaniem ciasteczek

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • szybkie tempo pracy
  • zdolność wykonywania zadań pod presją czasu
  • elastyczność godzinowa
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • uczciwe zatrudnienie z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek
  • możliwość zorganizowania kwatery

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

Ogłoszenie wygasło!

wyświetleń: 3641, dzisiaj: 0