Dania praca w Odense na produkcji przy pakowaniu surowców bez języka 2016

| | 3 lutego 2016

Od 22 lutego 2016 damy pracę w Danii na produkcji przy pakowaniu i myciu surowców. Zakład znajduje się w Odense, zatrudniamy bez znajomości języka. Na miejscu gwarantujemy zakwaterowanie, dużo godzin do przepracowania oraz dodatki do wynagrodzenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: 60 DKK za godzinę.

Lokalizacja: Dania, Odense.

Zakres obowiązków:

  • ważenie surowców;
  • mycie, pakowanie;
  • etykietowanie;
  • kontrola jakości;
  • rozdysponowanie towaru na magazynie.

Oczekiwania:

  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • zaangażowanie w zadania;
  • dokładność i odpowiedzialność;
  • znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • 55 godzin pracy tygodniowo;
  • stabilną i jasną umowę;
  • pracę już od 22 lutego;
  • przeszkolenie i zapoznanie z firmą;
  • zakwaterowanie w cenie 600 – 700 DKK;
  • system dwa miesiące pracy/miesiąc wolnego w trybie stałym.

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do przesyłania aplikacji za pomocą poniższego adresu:

Należy zaznaczyć bądź załączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/odense-praca-w-danii-na-produkcji-bez-jezyka-luty-2016-z-zakwaterowaniem/

wyświetleń: 3684, dzisiaj: 0