Dania praca w przetwórni pakowanie ryb bez języka dla kobiet Outrup

| | 30 grudnia 2015

Przetwórnia rybna z Outrup zatrudni kobiety do pracy w Danii na produkcji przy pakowaniu ryb. Zatrudnienie bez znajomości języka duńskiego z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz ryb

Miasto: Outrup, Dania

Wynagrodzenie: 111,85 DKK/h brutto plus dodatki w postaci premii wakacyjnej 12,5%

Obowiązki:

  • praca manualna polegająca na pakowaniu ryb

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim, niemieckim albo duńskim na poziomie przynajmniej podstawowym
  • doświadczenie w pakowaniu lub innych pracach produkcyjnych
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych jeżeli zajdzie taka potrzeba
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracę dla kobiet
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy
  • zapewnione ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • możliwość pobierania zaliczki do max. 1000 DKK tygodniowo
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta polskojęzycznego
  • terminowe wypłacanie pensji
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, koszt zakwaterowania będzie odliczany od płacy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • info@jobsupply.pl z dopiskiem: ryby

Niezbędne jest załączenie w wiadomości zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-danii-dla-kobiet-outrup-pakowanie-ryb-bez-jezyka/

wyświetleń: 2464, dzisiaj: 0