Dam pracę w Niemczech dla par bez języka od zaraz pakowanie karmy w Rheine

| | 26 lutego 2016

Oferta zatrudnienia dla par na produkcji, przy pakowaniu karmy zwierzęcej od zaraz. Aktualna praca w Niemczech bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem oraz umową o pracę.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Zarobki: 8,50 euro za godzinę brutto.

Lokalizacja pracy: Niemcy, Rheine.

Zakres obowiązków:
osoby zatrudnione będą wykonywały zadania związane z pakowaniem suchej karmy zwierzęcej, według zadanej wagi lub ilości.

Wymagania:

  • możliwość przyjechania do Niemiec własnym autem;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • nastawienie na dobre wyniki;
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz;
  • uczciwe i rzetelne wypełnianie obowiązków;
  • lojalność wobec pracodawcy;
  • doświadczenie w podobnej pracy jest mile widziane ale nie wymagane.

Zapewniamy:

  • pracę stałą – początkowo na rok z możliwością przedłużenia;
  • umowę o pracę z pełnym pakietem składek i ubezpieczeń;
  • zakwaterowanie płatne 270 euro od osoby – czynsz jest potrącany z wynagrodzenia;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia – dobra okazja do pierwszej pracy w Niemczech;
  • miły i przyjazny zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez maila na adres:

info@all-pl.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-karmy-rheine/

wyświetleń: 4956, dzisiaj: 0