Od zaraz Rotterdam praca Holandia przy produkcji sałatek bez języka

| | 29 września 2015

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji sałatek warzywnych przy obsłudze maszyn. Oferta z Rotterdamu od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji sałatek

Lokalizacja: Rotterdam

Płaca: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie składników
  • mycie, krojenie, mieszanie
  • pakowanie
  • zdejmowanie gotowych opakowań z taśmy i paletowanie

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność, odpowiedzialność
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zorganizowane zakwaterowanie płatne na miejscu
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
  • pomoc polskiego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV należy przesłać mailowo. Wiadomość prosimy zatytułować: „Produkcja sałatek warzywnych”.

Adres kontaktowy: Ogłoszenie nieaktualne

wyświetleń: 2168, dzisiaj: 0

Sortowanie owoców produkcja bez znajomości języka Holandia praca od zaraz Rotterdam

| | 7 sierpnia 2015

Przetwórnia owoców z Rotterdamu prowadzi nabór na stanowisko sortowacz przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz przy sortowaniu owoców na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Miejsce: Rotterdam

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik na tym stanowisku sortuje owoce i odrzuca te, które nie nadają się do przetworzenia.
  • Praca wykonywana jest w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy
  • zręczność
  • dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem – szczególnie jeżeli chodzi o kręgosłup

Oferujemy:

  • prace od zaraz na holenderskich warunkach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia kontaktowego za pośrednictwem poniższego adresu e-mail.

Kontakt: ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 2473, dzisiaj: 0