Anglia praca bez znajomości języka na produkcji samochodów od zaraz Swindon

| | 4 września 2015

Producent samochodów ze Swindon poszukuje od zaraz pracowników do montażu części przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Anglii dla Polaków bez języka angielskiego.

Zadania:
– praca przy taśmie produkcyjnej
– zależnie od umiejętności praca również przy montażu hydrauliki, części elektrycznych oraz podzespołów mechanicznych
– kontrola jakości produktów znajdujących się na taśmie produkcyjnej

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata
– wykształcenie kierunkowe
– dyspozycyjność, pracowitość i dokładność
– obeznanie w budowie różnych modeli aut
– umiejętność pracy w zespole
– zdolności manualne
– gotowość do pracy fizycznej i zmianowej

Oferujemy:
– stabilne, legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– pracę od zaraz
– pracę zmianową również w weekendy
– zakwaterowanie na miejscu (bezpłatne)
– miłą atmosferę w pracy

Jak aplikować?

Chętnych prosimy kontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

Oferta nieaktualna! Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy!

wyświetleń: 2985, dzisiaj: 0

Anglia praca od zaraz produkcja na montażu samochodów bez języka Swindon

| | 24 lipca 2015

Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii na produkcji przy montażu samochodów. Oferta od zaraz w Swindon skierowana jest do osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Swindon

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik ma za zadanie składać elementy z branży samochodowej. Konieczne jest przeprowadzanie kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • zorganizowanie
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • uczciwe zatrudnienie w stale rozwijającej się niemieckiej firmie samochodowej
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zapewnione ubezpieczenie i odprowadzane składki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:
ogloszenie@wygaslo z dopiskiem: Montaż elementów w branży samochodowej

wyświetleń: 2216, dzisiaj: 2