Oferta pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka Utrecht pakowanie sera

| | 14 października 2015

Oferta pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu sera dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie z fabryki w Utrecht od zaraz na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Termin: od zaraz

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • pakowanie bloków serowych
  • przenoszenie
  • krojenie
  • pakowanie sera w plastrach
  • paletowanie oraz przygotowywanie do magazynowania

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji żywności
  • stosowanie się do zasad BHP
  • odpowiedzialność
  • pracowitość

Oferta:

  • terminowe wypłacanie należności
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • uczciwe warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

Oferta nieaktualna

wyświetleń: 2388, dzisiaj: 1

Od zaraz praca Holandia na magazynie komisjoner bez języka Utrecht

| | 27 sierpnia 2015

Magazyn z elektroniką prowadzi nabór na stanowisko komisjonera w Utrecht. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka przy komisjonowaniu i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Utrecht

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • komisjonowanie i kompletowanie zamówień
  • pakowanie i zabezpieczenie przed wysłaniem
  • odpowiednie oklejenie etykietami

  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • wysoka motywacja
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • możliwość do przechodzenia kontroli osobistych po każdej zakończonej zmianie
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • pracę na stabilnych warunkach
  • zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • pomoc polskiego koordynatora
  • przejazdy wewnętrzne

Aplikacja:
Zgłaszać się prosimy mailowo. Wiadomość z CV należy przesłać na adres:

OGŁOSZENIE WYGASŁO

wyświetleń: 1850, dzisiaj: 1

Od zaraz Holandia praca na produkcji kanapek bez języka Utrecht

| | 7 lipca 2015

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji kanapek, wrapów oraz panini. Ogłoszenie od zaraz w w firmie z Utrecht.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kanapek

Miejsce pracy: Utrecht

Wynagrodzenie: 9,30 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca przy produkcji kanapek, wrapów oraz panini na taśmie produkcyjnej.
  • Osoba zatrudniona będzie dbała o jakość składników i przeprowadzała kontrolę jakości.

  • książeczka z sanepidu która jest niezbędna do pracy z żywnością
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • pracę na dłużej
  • zorganizowane płatne zamieszkanie oraz ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy na adres:
ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 1709, dzisiaj: 2