118,50 DKK/h brutto

Aarhus oferta pracy w Danii dla par bez znajomości języka pakowanie czekoladek

  • City: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 18 listopada 2015 05:14

Ogłoszenie pracy w Danii dla par bez znajomości języka duńskiego w fabryce czekolady. Zatrudnienie od zaraz w Aarhus na produkcji przy pakowaniu wyrobów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Wynagrodzenie: 118,50 DKK na godzinę pracy brutto

Zadania:

  • pracownik przydzielony jest do zdejmowania z taśmy czekoladek lub gotowych czekolad
  • obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości wyrobów i odrzucanie tych, które nie spełniają norm
  • osoba zatrudniona może obsługiwać niektóre maszyny produkcyjne ale dopiero po odpowiednim szkoleniu

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pożądane zgłoszenia od par
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • wysoka odpowiedzialność
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • szybkość, zwinność, dokładność
  • dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie wprowadzające przeprowadzone w języku polskim
  • komfortowe zakwaterowanie w uczciwej cenie
  • dobre zarobki
  • początkowo umowa czasowa z możliwością przejścia na umowę stałą

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych i zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji należy przesłać mailowo na adres: scandiworkers@email.com

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-aarhus-pakowanie-czekoladek/

Ad Reference ID: 688564be20fa16af

4 komentarze aby “Aarhus oferta pracy w Danii dla par bez znajomości języka pakowanie czekoladek”

  1. Dzień dobry. Jestem człowiekiem od 49 lat. Fizycznie zdrowe. I nie pić i nie palić. Szukam pracy w Norwegii. Mam kartę stalego pobytu. Czekam na wasze sugestie. Wloszimierz/

  2. Dzień dobry. Jestem człowiekiem od 49 lat. Fizycznie zdrowe. I nie pić i nie palić. Szukam pracy w Europe i Norwegii. Mam kartę stalego pobytu. Czekam na wasze sugestie. Wloszimierz/

  3. Witam , jesteśmy z narzeczonym zainteresowani Państwa ogłoszeniem. Oboje jesteśmy pracowici, sumienni i zmotywowani do pracy , szybko się uczymy. Narzeczony posiada prawo jazdy kat.B , z wykształcenia jest mechanikiem samochodowym , pracował za granicą w Danii przy pielęgnacji jodły kaukaskiej oraz w Niemczech w centrum Berlina przy budowie hotelu RIU .
    Ja natomiast z zawodu jestem technikiem technologii ceramicznej z wykształceniem średnim. Obecnie pracuję ale mam możliwość podjęcia pracy od zaraz wraz z narzeczonym . Mamy po 23 lata .

    Bardzo nam zależy i prosimy o kontakt pod numer tel: 500 053 498 .

  4. Witam,

    Jestem zainteresowana oferta. Prosze o infomacje:
    1. Jaki okres obejmuje praca
    2.Jak wyglada sytuacja z dojazdem?
    3.Jakie ponosimy koszta ?
    4.Praca w jakich godzinach, ilu zmianowa?
    5.Co z oplatami za mieszkanie, ubezpieczenie itd?
    pozdrawiam

Zostaw odpowiedź