7 GBP/h brutto

Anglia praca pakowanie, sortowanie owoców bez języka Leeds od zaraz

  • City: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 14 września 2015 02:59

Oferujemy pracę w Anglii przy sortowaniu i pakowaniu owoców na taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie z Leeds od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Zadania:
– sprawdzanie jakości owoców egotycznych znajdujących się na taśmie
– odrzucanie owoców nie spełniających określonych norm
– pakowanie delikatnych owoców w osłonki
– umieszczanie produktów w specjalnych skrzyniach i przygotowywanie ich do wysyłki
– pakowanie owoców od razu na konkretne zamówienia i dopilnowanie, aby każde zamówienie wyszło kompletne

Wymagania:
– dobra organizacja pracy (liczy się zarówno praca samodzielna jak i w grupie)
– dobra sprawność manualna
– gotowość do podjęcia pracy fizycznej oraz stojącej
– dokładność, spostrzegawczość i sumienność
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
– stabilne i legalne zatrudnienie na umowę o pracę
– atrakcyjne zarobki oraz premie w zależności od wypracowanych norm pracownika
– zatrudnienie zarówno dla osób indywidualnych, par, jak i grup
– zakwaterowanie bezpłatne na miejscu

Aplikacja:

Chętnych, spełniających powyższe warunki zapraszamy do wysłania wiadomości zatytułowanej: „sortowanie owoców od zaraz, Leeds” na adres:
Oferta nieaktualna!

Ad Reference ID: 77055c3b885559e0

wyświetleń: 3514, dzisiaj: 1

3 komentarze aby “Anglia praca pakowanie, sortowanie owoców bez języka Leeds od zaraz”

  1. witam, czy oferta pracy sortowanie i pakowanie owoców Leeds jest nadal aktualna?

  2. witam jestem zainteresowana oferta pracy , dyspozycyjnosc od zaraz prosze o kontakt +48 723-368-248 pozdrawiam

  3. „sortowanie owoców od zaraz, Leeds” dn. 6 stycznia 2016 @ 21:00

    witam jestem zainteresowana tą praca czy oferta jest aktualna ? prosze o kontakt +44 07884713616

Zostaw odpowiedź