do uzgodnienia

Anglia praca produkcja płatków bez znajomości języka od zaraz Manchester

  • City: Manchester
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 14 października 2015 02:52

Aktualnie proponujemy zatrudnienie w fabryce z Manchesteru na produkcji płatków śniadaniowych bez znajomości języka angielskiego. Oferta pracy w Anglii dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji płatków

Miasto: Manchester

Start: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • przygotowywanie odpowiednich mieszanek
  • pakowanie płatków

Oczekiwania:

  • punktualność
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się na miejscu

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w systemie zmianowym
  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc polskiego przedstawiciela na miejscu
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

Oferta nieaktualna!

Ad Reference ID: 630561d3036d5b68

4 komentarze aby “Anglia praca produkcja płatków bez znajomości języka od zaraz Manchester”

  1. Jestem zainteresowana ta praca prosze o adres email do przeslania panstwu cv

  2. Witam jestem zainteresowany oferta pracy ,dyspozycja od zaraz prosze o kontakt telf + 48 536 508 422. pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowana oferta, obecnie znajduje się w Anglii.
    Pracowałam na podobnych stanowiskach pracy w Holandii jestem dyspozycyjna,posiadam umiejętność pracy w zespole. Proszę o kontakt E-mail.

  4. Malgorzata dn. 7 stycznia 2016 @ 01:45

    Witam jestem zainteresowana waszą ofertą pracy poszukuje pracy od zaraz proszę o kontakt ze mną pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Malgorzata