8,50 euro brutto/h

Berlin praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka produkcja el. gumowych

  • City: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 września 2015 00:41

Pilnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego na produkcję elementów gumowych. Niemcy praca w Berlinie od zaraz dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • wyjmowanie części z formy
  • kontrolowanie jakości
  • zdejmowanie nadmiaru materiału
  • pakowanie
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • postępowanie zgodnie z zasadami BHP
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę na bardzo dobrych warunkach od zaraz
  • dobre zarobki
  • wprowadzenie w zadanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Ad Reference ID: 75655fbdb8d96cfb

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź