9,50 euro za godzinę brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par pakowanie perfum Stuttgart

  • City: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 maja 2016 12:05

Oferujemy pracę w Niemczech przy pakowaniu perfum bez znajomości języka. Fabryka ze Stuttgartu zatrudni energiczne i pracowite pary. Ogłoszenie dla Polaków z zakwaterowaniem dostępnym na miejscu, za niewielką opłatą miesięczną.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart.

Zarobki za godzinę: 9,50 euro brutto.

Zakres obowiązków:

  • wypakowywanie perfum i innych kosmetyków z opakowań promocyjnych;
  • ponowne pakowanie w nowe pudełka;
  • montaż alarmów antykradzieżowych;
  • obowiązują godzinowe normy ilości gotowych opakowań;
  • praca ma charakter powtarzalny i odbywa się w dynamicznym tempie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • sprawność manualna na wysokim poziomie;
  • brak chorób;
  • ogłoszenie skierowane do par;
  • predyspozycje do zadań powtarzalnych i dość monotonnych;
  • umiejętność pracy w szybki sposób;
  • uczciwość i sumienność.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach płatne 150 euro miesięcznie od osoby i 200 euro od pary;
  • półgodzinne przerwy na obiad codziennie;
  • ubezpieczenie i składki;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • wsparcie polskiego opiekuna w Niemczech.

Aplikacje:

CV, najlepiej w języku niemieckim prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „Praca Niemcy przy pakowaniu perfum”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart-pakowanie-perfum/

Ad Reference ID: 579572f0b64ae155

5 komentarzy aby “Bez języka dam pracę w Niemczech dla par pakowanie perfum Stuttgart”

  1. Przez jakie biuro organizowana jest ta praca?

  2. Witam.wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani ta ofera .jestesmy mloda dynamiczna para .prosze o kontakt 539501412

  3. Piotrek Fijałek dn. 24 maja 2016 @ 11:26

    Jestem zainteresowany panstwa oferta nr kat.+48516522403

  4. Piotrek Fijałek dn. 24 maja 2016 @ 11:27

    Jestem zainteresowany nr kataktowy +48516422403

  5. klaudia5 dn. 8 czerwca 2016 @ 13:26

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy razem z moim narzeczonym chcielibyśmy wyjechać jakoś pod koniec lipca albo początek sierpnia pilnie proszę o kontakt 724173872.

Zostaw odpowiedź do klaudia5