8 GBP/h

Bez języka od zaraz oferta pracy w Anglii na magazynie z zabawkami Londyn

  • City: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 04:45

Praca w Anglii na magazynie w hurtowni zabawek dla osób bez znajomości języka angielskiego przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz w Londynie dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni zabawek

Zarobki: 8 GBP/h brutto

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie zamówień – kompletowanie oraz pakowanie
  • przyjmowanie i rozkładanie dostaw
  • sporządzanie odpowiedniej dokumentacji i aktualizacja bazy danych

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • zaangażowanie
  • sumienność i rzetelność
  • chęć rozwoju
  • dyspozycyjność przynajmniej na 3 miesiące

Zapewniamy:

  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o zatytułowanie wiadomości: „Magazynier w hurtowni zabawek, Londyn” i przesłanie na poniższy adres:

Ogłoszenie wygasło

Ad Reference ID: 53563964b281064

5 komentarzy aby “Bez języka od zaraz oferta pracy w Anglii na magazynie z zabawkami Londyn”

  1. witam poszukuje pracy dla siebie i koleżanki na razie jesteśmy w polsce pozdrawiam

  2. Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy. Jestem osoba mloda, pelna energii i checi do pracy.
    Bardzo szybko ucze sie nowych rzeczy.
    Bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego zgloszenia.
    Jestem gotiwa do wyjazdu od zaraz.
    Nr kintaktowy 570901102

  3. Grzegorz i Ewa dn. 10 grudnia 2015 @ 20:05

    Witam , ja i moja dziewczyna zwracamy się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie nas w Państwa firmie na stanowisku: pakowacz. .
    Jesteśmy młodą parą komunikatywną o pogodnym usposobieniu, dodatkowo nasze cechy charakteru to uczciwość, punktualność, pracowitość, sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonym nam obowiązkom, rozumiemy się między sobą potrafimy pracować w zespole jak i również przykładamy się do powierzonych nam prac.
    W załącznikach przesyłam nasze CV. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie naszego podania.

  4. Witam jestem bardzo zainteresowana praca. Oto mój numer ‭+44 7778 228038‬ bede bardzo wdzięczna jak sie państwo ze mną skontaktują. Z góry dziękuje

  5. Witam.
    Jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy w hurtowni zabawek. Proszę o kontakt na adres e-mail: kamionowskajoanna@gmail.com
    Nie możemy przesłać do Państwa bezpośrednio naszego CV, ponieważ w ogłoszeniu nie ma podanego e-maila.
    Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do Joanna, Emilia