9.30

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz pakowanie wędlin Venlo

  • City: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 14:50

Przetwórnia mięsna z Venlo zatrudni pracowników do pakowania wędlin przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Holandii od zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejsce pracy: Venlo

Wynagrodzenie: 9,30 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna jest za obsługę maszyn oraz pakowanie wędlin

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność sprawnego wdrożenia się w powierzane zadania
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferta:

  • szkolenie z zakresu BHP oraz stanowiskowe
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w wiadomości e-mail.
Zgłoszenie należy przesłać na adres: ogloszenie@wygaslo z dopiskiem: Pakowanie wędliny

Ad Reference ID: 98255bb60556c42e

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź