128,40 DKK za godzinę

Dam pracę w Danii od zaraz bez języka przy pakowaniu łososia Kopenhaga

  • City: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 19 lutego 2016 00:15

Zakład przetwórstwa rybnego z Kopenhagi poszukuje pracowników do pakowania łososia bez znajomości języka duńskiego. Oferta pracy w Danii od zaraz dla Polaków na uczciwych warunkach z zapewnionym wsparciem koordynatora.

Stanowisko: pakowacz łososia.

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania.

Stawka godzinowa: 128,40 DKK za godz. brutto.

Zadania na stanowisku:

  • filetowanie łososia;
  • pakowanie w określony sposób przy taśmie lub stole;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • postępowanie według określonych przez pracodawcę procedur.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Danii od zaraz;
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim będzie plusem;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna, brak chorób;
  • uczciwe podejście, odpowiedzialność, niezawodność.

Gwarantujemy:

  • pracę na czas 8 tygodni;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • uczciwą umowę;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • przyjazny i młody zespół.

Aplikacja:

Aplikować na stanowisko można poprzez wypełnienie formularza na stronie:

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-danii-filetowanie-pakowanie-lososia-kopenhaga-bez-jezyka-dunskiego/

Ad Reference ID: 48356c640f3a0f00

4 komentarze aby “Dam pracę w Danii od zaraz bez języka przy pakowaniu łososia Kopenhaga”

  1. Witam !!!
    Jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt.792-304-487

  2. Tomasz B dn. 4 marca 2016 @ 19:14

    Jestem gotowy od zaraz prosze o szybką odp dzieki

  3. witam may wraz z partnerem ,pracujemy w firmie Morpol od 7 lat na produkcji łososia
    prosimy o kontakt pod numerem tel +48 667 526 202

  4. Witam serdecznie jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy razem z bratem . Obecnie przebywamy w Danii więc pracę mogę podjąć od zaraz Kontakt + 45 91755034

Zostaw odpowiedź do Tomasz B