do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji dywaników samochodowych okolice Eindhoven

  • City: Schijndel
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 10 lutego 2016 23:52

Fabryka części samochodowych poszukuje pracowników na produkcję dywaników. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka z dobrymi zarobkami i wsparciem polskiego koordynatora.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Holandia, Schijndel okolice Eindhoven.

Wynagrodzenie: do ustalenia.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona będzie odpowiadała za prace produkcyjne takie jak np. pakowanie, kontrola jakości czy różnego rodzaju czynności przy taśmie produkcyjnej a także obsługę prostych maszyn.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy na co najmniej rok – warunek konieczny;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • sprawność manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • uczciwość i szacunek do pracy;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • zaświadczenie o niekaralności oraz referencje będą plusem.

Oferujemy:

  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • wsparcie w organizacji podróży do Holandii;
  • zakwaterowanie oferowane przez agencję;
  • dojazdy do pracy;
  • możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • szkolenia oraz pomoc we wdrożeniu w obowiązki.

Aplikacje:
Prosimy przesyłać CV w języku angielskim pod poniższy adres. W tytule wiadomości należy wpisać: „Dywaniki samochodowe”.

rzeszow@hobij.pl

Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Źródło: http://www.praca4u.net/akcesoria-samochodowe-ok-eindhoven-id337275.html

Ad Reference ID: 73056bba840d046c

2 komentarze aby “Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji dywaników samochodowych okolice Eindhoven”

  1. Jestem zainteresowany pracą na fabryce „Dywaniki samochodowe”. mam 24 lata i gotowy jestem do pracy od zaraz. Telefon kontaktowy +31645593099. Pozdrawiam Mateusz.

  2. Pilnie szukam pracy i jestem na terenie holandi moj num.0031626397141

Zostaw odpowiedź