Dam pracę w Holandii na produkcji kanapek od zaraz dla par Haga

  • City: Haga
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 22:26

Pilnie poszukujemy pracowników ze znajomością języka angielskiego do pracy w Holandii w zakładzie na produkcji kanapek. Zatrudnienie od zaraz dla par w Hadze.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kanapek

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Haga

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • przygotowywanie składników – krojenie wędlin, mycie oraz krojenie warzyw
  • układanie składników na chleb lub bułki
  • składanie i pakowanie

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie badań z sanepidu niezbędnych do pracy z żywnością
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • legalne warunki
  • sumienne przeszkolenie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną „Produkcja kanapek, imię i nazwisko” należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

Ogłoszenie wygasło!

Ad Reference ID: 39055d53722a2833

wyświetleń: 1402, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź