Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji pakowanie sera bez języka Amsterdam

  • City: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 30 czerwca 2015 21:30

Oferujemy zatrudnienie na produkcji przy pakowaniu sera krojonego dla studentów bez znajomości języka holenderskiego. Oferta pracy w Holandii od zaraz na wakacje.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: Amsterdam

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik którego zatrudnimy odpowiada za ręczne układanie sera krojonego na plastikowych tackach.
  • Praca odbywa się w rękawiczkach oraz czepku.

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej
  • posiadanie statusu ucznia lub studenta
  • chęć podjęcia pracy na wakacje
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • zorganizowanie, obowiązkowość, punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • płatne miejsce zamieszkania, koszty do podziału w zależności od pokoju i ilości osób w nim mieszkających –
  • głównie są to pokoje 2 osobowe, zdarzają się jeszcze jedynki oraz trójki
  • ubezpieczenie zapewnia pracodawca
  • możliwość korzystania z konsultacji telefonicznej naszych pracowników
  • umowa za pośrednictwem agencji na okres wakacyjny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej. Wiadomość z CV oraz LM należy przesłać na adres:
ogłoszenie@wygasło

Ad Reference ID: 125592e712d8063

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź