8,50 € za godzinę brutto

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka od zaraz pakowanie karmy w Rheine

  • City: Rheine
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 02:13

Oferta zatrudnienia dla par na produkcji, przy pakowaniu karmy zwierzęcej od zaraz. Aktualna praca w Niemczech bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem oraz umową o pracę.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Zarobki: 8,50 euro za godzinę brutto.

Lokalizacja pracy: Niemcy, Rheine.

Zakres obowiązków:
osoby zatrudnione będą wykonywały zadania związane z pakowaniem suchej karmy zwierzęcej, według zadanej wagi lub ilości.

Wymagania:

  • możliwość przyjechania do Niemiec własnym autem;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • nastawienie na dobre wyniki;
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz;
  • uczciwe i rzetelne wypełnianie obowiązków;
  • lojalność wobec pracodawcy;
  • doświadczenie w podobnej pracy jest mile widziane ale nie wymagane.

Zapewniamy:

  • pracę stałą – początkowo na rok z możliwością przedłużenia;
  • umowę o pracę z pełnym pakietem składek i ubezpieczeń;
  • zakwaterowanie płatne 270 euro od osoby – czynsz jest potrącany z wynagrodzenia;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia – dobra okazja do pierwszej pracy w Niemczech;
  • miły i przyjazny zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez maila na adres:

info@all-pl.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-karmy-rheine/

Ad Reference ID: 78956ced56e9e464

9 komentarzy aby “Dam pracę w Niemczech dla par bez języka od zaraz pakowanie karmy w Rheine”

  1. MateuszIAngela dn. 28 lutego 2016 @ 23:37

    Jestesmy zainteresowani Panstwa oferta jesli oczywiscie jest wciaz aktualna . Mamy po lat 23 i jestesmy w stanie podjac prace od zaraz. Czekamy na odpowiedz .

  2. Krystian, Kamil dn. 2 marca 2016 @ 11:56

    Możemy podjąć prace od zaraz mamy własny samochód , czekamy na odpowiedź.

  3. Wiola i Adam dn. 2 marca 2016 @ 15:18

    Witam, jestem razem z chłopakiem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail.

  4. Sławek Basia dn. 2 marca 2016 @ 19:14

    witam bylibyśmy zainteresowani państwa ofertą mamy 24i 23lata jesteśmy pracowici nie mamy nałogów posiadamy własny samochód i jak pisałem jesteśmy zainteresowani 507580063 nasz nr kontaktowy

  5. Piotr Uchman dn. 4 marca 2016 @ 16:57

    Jestem gotowy podjecia pracy przy pakowaniu od zaras prosze o kontakt 781569691

  6. Tomasz B dn. 4 marca 2016 @ 19:09

    Jestem gotowy od zaraz proszę o szybką odp dziekuje

  7. sławomir dn. 7 marca 2016 @ 10:26

    Witam,
    jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem. Mamy doświadczenie przy zbiorach za granicą. mamy 23 jak i 24 lata posiadamy własny samochód prosimy o kat> 507580063 slawek295@onet.eu

  8. witamy. dn. 9 marca 2016 @ 16:40

    witamy,jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy,mamy 21 i 26 lat,jestesmy pracowici,zorganizowani sumienni,nauczeni pracy w grupie.prosimy o kontakt pod podanym adresem e-mail;

  9. Arkadiusz Ptak dn. 5 kwietnia 2016 @ 09:54

    Witam
    Ja z kolegą jesteśmy bardzo zainteresowani waszą ofertą pracy 19 i 20 lat,chęci i motywacja jest tylko czekamy na waszą odpowiedź 🙂
    724-122-330
    Pozdrawiamy.

Zostaw odpowiedź do witamy.