do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na magazynie od zaraz bez języka w Magdeburgu

  • City: Magdeburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 marca 2016 00:10

Magazyn w Magdeburgu zatrudni od zaraz pracowników do kompletowania i wysyłania zamówień. Praca w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Dostępne również inne lokalizacje.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Magdeburg, Niemcy. Praca możliwa również w Hamburgu, Erfurcie, Hannoverze i Berlinie.

Wynagrodzenie: do ustalenia.

Numer referencyjny: MAG/N.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na kompleksowej obsłudze zamówień klientów;
  • należy skompletować zamówienie (za pomocą skanera), zapakować oraz nakleić odpowiednie etykiety;
  • możliwe również inne prace zlecone przez managera;
  • praca ma charakter zmianowy.

Oczekujemy:

  • sumienności i odpowiedzialności;
  • umiejętności efektywnej pracy;
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;
  • zdolności do samodzielnej pracy;
  • motywacji do pracy;
  • język niemiecki będzie plusem;
  • plusem będą uprawnienia na wózek widłowy.

Zapewniamy:

  • dodatki do wynagrodzenia za pracę w weekendy i nocą;
  • dofinansowanie zakwaterowania;
  • dobre zarobki;
  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach urzędowych;
  • umowę opartą niemieckie prawo, wraz z drukiem A1 i kartą EKUZ;
  • możliwość zdobycia doświadczenie na nowocześnie urządzonym magazynie w znanej firmie.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez formularz na poniższej stronie:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-magdeburg/

Ad Reference ID: 98456df360fe6c6a

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź