Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka dla par Hamburg

  • City: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 22:40

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu kosmetyków na produkcji. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Hamburga dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • kontrolowanie jakości kosmetyków
  • sprawdzanie zamknięć
  • pakowanie i paletowanie
  • przygotowanie do magazynowania lub do wysyłki

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość przenoszenia paczek z kosmetykami
  • brak problemów ze zdrowiem
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • umowa niemiecka na czas określony z możliwością przejścia na stałe
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Pary prosimy o przesłanie jednej wiadomości z załączeniem dwóch CV.

Kontakt: OGŁOSZENIE JEST NIEAKTUALNE

Ad Reference ID: 59555d53d348cf6f

2 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka dla par Hamburg”

  1. Para z ponad rocznym doswiadczeniem na pakowaniu - produkcja dn. 8 września 2015 @ 10:31

    Szukamy pracy bez znajomości jezyka. Jesteśmy uczciwi i pracowici. Mamy ponad roczne doświadczenie na pakowaniu żywności w Niemczech. Proszę o kontakt. +48 724226920

  2. Witam jesteśmy para szukamy pracy bez znajomości języka. mamy pol roczne doświadcz przy zbiorach owoców w Francji .Prosimy o kontakt +48661099107

Zostaw odpowiedź do goska123