Dam pracę w Niemczech od zaraz dla par bez języka Berlin produkcja dań gotowych

  • City: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 lipca 2015 15:30

Oferujemy atrakcyjną pracę w Niemczech dla Polaków na produkcji mrożonych dań gotowych. Ogłoszenie z przetwórni w Berlinie dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • Wspieranie prac produkcyjnych związanych z przygotowaniem mrożonych dań gotowych.
  • Obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych oraz kontrola jakości składników i procesów produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od par
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy
  • zorganizowanie
  • wysoka motywacja
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie dla par
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wsparcie na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać mailowo na adres:
ogloszenie@wygaslo

Ad Reference ID: 10559a9c3f1bd34

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź