176 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii przy produkcji karmy dla ryb bez języka w Kopervik 2016

  • City: Kopervik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2015 18:49

Atrakcyjne oferta pracy w Norwegii od stycznia 2016 przy produkcji karmy dla ryb w Kopervik. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego, jednak wymagany jest język angielski.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kopervik

Zarobki: 176 NOK brutto/h

Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– prosta praca fizyczna w produkcji przy sporządzaniu mieszanek karmy zgodnie z opisem technicznym (zachowanie proporcji i kolejności)
– obsługa maszyn do granulacji
– wyrywkowa kontrola jakości partii produktu
– pakowanie gotowego wyrobu zgodnie z deklarowaną wagą
– dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
– język angielski opanowany co najmniej komunikatywnie
– znajomość jednostek miar i wag oraz umiejętność szybkiego ich przeliczania
– kondycja, oraz dobry stan zdrowia (konieczność przenoszenia ciężkich worków)
– gotowość wyjazdu od zaraz na co najmniej 3 miesiące
– doświadczenie oraz wszelkie referencje mile widziane

Oferujemy:
– umowę tymczasową bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– zakwaterowanie na okres 3 miesięcy (koszt w połowie pokrywany przez pracodawcę)
– szkolenie BHP
– bezpłatne ubezpieczenie NNW
– pomoc związaną z dopełnieniem wszelkich formalności (numer podatkowy, tłumaczenia, konto bankowe)

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/01/16

Rozpoczęcie pracy od 4-go stycznia! Umowa do końca marca (możliwość przedłużenia).

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

źródło: norwegia.pracabc.pl

Ad Reference ID: 712566716101e562

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Norwegii przy produkcji karmy dla ryb bez języka w Kopervik 2016”

  1. Mateusz J. dn. 24 grudnia 2015 @ 15:58

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy.. spełniam podane wymagania lecz jestem w trakcie nauki języka angielskiego.. Jestem jak najbardziej do współpracy.. Proszę o kontakt 726 581 350

Zostaw odpowiedź