136,80 SEK za godzinę brutto

Dam pracę w Szwecji bez języka od zaraz Göteborg przy produkcji napojów

  • City: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 20:39

Fabryka napojów w Göteborgu od zaraz przyjmie osoby na produkcję, bez znajomości języka. Aktualna praca w Szwecji dla osób energicznych i chcących nauczyć się czegoś nowego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Göteborg, Szwecja.

Stawka godzinowa: 136,80 SEK za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • nadzór nad procesem napełniania butelek;
  • oznaczanie butelek datami przydatności;
  • kontrolowanie jakości butelek i zamknąć;
  • paletowanie i zabezpieczanie napojów.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • możliwość i chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność szybkiego wdrożenia w obowiązki;
  • dokładne wykonywanie powierzonych zadań;
  • szczegółowość, rzetelność;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • tanie zakwaterowanie;
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia;
  • umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać na adres:

Arbetsformedlingen@swedenmail.com

W tytle należy wpisać: „produkcja napojów gazowanych, Göteborg 2016”.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-od-zaraz-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-goteborg/

Ad Reference ID: 5665707db5ab02d3

7 komentarzy aby “Dam pracę w Szwecji bez języka od zaraz Göteborg przy produkcji napojów”

  1. Dzien dobry jestesmy wraz z narzeczonym zainteresowani oferta obecnie pracujemy w Böras na produkcji posiadamy personnummer. Prosze o kontakt na meila

  2. Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą, pracy mam 24lata i doświadczenie na podobnym stanowisku

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy tel. 725823635

  4. Jestem zainteresowany wraz z znajomymi nr. 728789809

  5. 2 osoby so zainteresowane praco

  6. Jestem zainteresowany oferta pracy tel 697537793

  7. Jestem zainteresowany oferta pracy tel 697537793 proszę o kontakt

Zostaw odpowiedź