do uzgodnienia

Dania praca od zaraz Billund przy pakowaniu na magazynie z zabawkami

  • City: Billund
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 23 września 2015 02:24

Magazyn z zabawkami poszukuje pracowników do pracy w Danii od zaraz przy pakowaniu i zbieraniu zamówień. Praca w Danii dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Billund, Dania

Start: od zaraz

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie towaru na magazynie z zabawkami.
  • Obowiązkiem będzie również pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z CV, zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać mailowo na adres:

OFERTA NIEAKTUALNA

Ad Reference ID: 1375601e4ba55bf6

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź