7,80 GBP/h

Dla par dam pracę w Anglii bez języka na produkcji 2016 pakowanie lodów Londyn

  • City: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 21 października 2015 00:31

Oferta pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu lodów. Ogłoszenie z Londynu od stycznia 2016 na pół roku dla par bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Wynagrodzenie: 7,80 GBP na godzinę pracy

Start: od stycznia 2016

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Opis stanowiska:

  • pakowanie lodów przy taśmie produkcyjnej
  • zdejmowanie zapakowanych w folię sztuk i wkładanie w odpowiedniej ilości do kartonów
  • paletowanie

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na hali w niskich temperaturach
  • energiczność, przykładanie się do powierzonych zadań
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na dobrych warunkach
  • umowę na okres 6 miesięcy
  • pracę od stycznia 2016

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

Oferta nieaktualna

Ad Reference ID: 5465626bab776e82

9 komentarzy aby “Dla par dam pracę w Anglii bez języka na produkcji 2016 pakowanie lodów Londyn”

  1. Paulina i Krzysztof dn. 24 października 2015 @ 18:36

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta pracy mamy doświadczenie w pracach za granica. Bardzo prosimy o odpowiedz 724324023

  2. Witam wraz z bratem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy proszę o kontakt +48 723-368-248 pozdrawiam

  3. Witam z bratem jestem zainteresowany oferta pracy mam doswiadczenie w pracy w angli pracowalem przez rok prosze o kontakt 537676463.

  4. Agnieszka i Krzysztof dn. 16 listopada 2015 @ 22:12

    Jesteśmy zainteresowani pracą od 1.12.2015r. Prosimy o kontakt aga.zarobki@gmail.com lub 500898369

  5. Magda I Krystian dn. 18 listopada 2015 @ 23:26

    WITAM WRAZ Z MEZEM JESTESMY ZAINTERESOWANI OFERA PRACY OBOJE PRACOWALISMY NA PRODUKCJI I PAKOWANIU W HOLANDII ! PROSZE O KONTAKT +48530087893

  6. Jestem zainteresowana ofertą, jeżeli jest jeszcze taka możliwość. Bardzo proszę o kontakt e-mail 🙂

  7. Dwie kolezanki dn. 2 grudnia 2015 @ 11:37

    Witam jestesmy dwie kolezanki zainteresowane praca lecz tylko z zakwaterowaniem prosze o kontakt
    Elzbieta i Agnieszka
    Dziekuje

  8. Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Dodam, że szybko się uczymy. Bardzo prosimy o kontakt. Nr.tel 517693391
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Paulina i Krzysztof