Dla par dam pracę w Anglii od zaraz bez języka produkcja zabawek Birmingham

  • City: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 14:46

Zatrudnimy pracowników na produkcję zabawek w Birmingham. Oferta pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka angielskiego. Zatrudnienie od zaraz dla par.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek

Lokalizacja: Birmingham

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:
Zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej, pracownik odpowiada za montaż elementów.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, spostrzegawczość
  • szybkie tempo pracy
  • zwinność
  • zręczność
  • preferowane zgłoszenia od osób w pełni mobilnych

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz dla par
  • wspólne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • pomoc na miejscu w kwestiach organizacyjnych
  • gruntowne szkolenie i trening

Aplikacja:
Wiadomości z załączeniem CV oraz aktualnych danych kontaktowych prosimy przesłać na adres:
ogloszenie@wygaslo

Ad Reference ID: 6455bb5834bcd26

3 komentarze aby “Dla par dam pracę w Anglii od zaraz bez języka produkcja zabawek Birmingham”

  1. Paulina i Michal dn. 17 sierpnia 2015 @ 22:11

    Witam, Jestesmy zainteresowani ta oferta pracy rowniez jestesmy dostepni od zaraz . Posiadamy wlasny transport i obecnie przebywamy na terenie Holandii..

  2. witam wraz z partnerka jestesmy zainteresowani panswa oferta bylem juz w angli pracowalem na produkcji budowie i sklepie oboje z partnerka mamy bardzo dobra kondycje fizyczna jestesmy bez nalogow prosze o kontakt na meil

Zostaw odpowiedź do Paulina i Michal