7,25 funtów za godz. brutto

Dla par praca Anglia od zaraz bez języka pakowanie owoców i warzyw Londyn

  • City: Londyn
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 9 marca 2016 00:01

Ogłoszenie pracy w Anglii przy pakowaniu warzyw i owoców od zaraz. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca przewiduje początkowo umowę na okres próbny, z możliwością przedłużenia na stałe.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Zarobki: 7,25 funtów za godzinę.

Miejsce pracy: Londyn.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie owoców i warzyw według jakości;
  • pakowanie za pomocą maszyny rodzaju flow-pack;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • należy zachować porządek na stanowisku.

Wymagania:

  • praca dla osób pełnoletnich;
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;
  • elastyczność godzinowa, możliwość pracy weekendowej;
  • motywacja i chęć do pracy;
  • energiczność, bystrość;
  • brak chorób, sprawność fizyczna;
  • przyjazne podejście do zespołu oraz do pracy.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach urzędowych;
  • możliwość pracy stałej;
  • umowę o pracę opartą o angielskie prawo;
  • wolne niedziele;
  • wysokie zarobki;
  • szkolenie wstępne.

Aplikacje:
CV prosimy wysyłać pod adres:

theplusteam.jobs@gmail.com

Odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-przy-pakowaniu-owocow-i-warzyw-od-zaraz-bez-jezyka-londyn/

Ad Reference ID: 54856df4efc80519

3 komentarze aby “Dla par praca Anglia od zaraz bez języka pakowanie owoców i warzyw Londyn”

  1. Inessa25 dn. 12 marca 2016 @ 23:35

    Witam Serdecznie chce dowiedzieć się jaka to firma zatrudnia?

  2. Witam jestem zainteresowana panstwa oferta.Moj telefon07459895355.Dziekuje

  3. Paulina Natalia dn. 2 kwietnia 2016 @ 15:59

    Jesteśmy zainteresowane aczkolwiek chciałybyśmy się dowiedzieć co z zakwaterowaniem ?

Zostaw odpowiedź