od 1500 euro brutto/mc

Düsseldorf Niemcy praca od zaraz na produkcji herbat bez znajomości języka

  • City: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 listopada 2015 20:39

Praca w Niemczech na produkcji herbat owocowo-ziołowych. Oferta z fabryki w Düsseldorfie dla osób bez znajomości języka niemieckiego do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: od 1500 euro brutto miesięcznie, po przepracowaniu 3 miesięcy pracownicy otrzymają podwyżkę do 1600 euro brutto miesięcznie

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie mieszanek ziołowych z suszu. Herbatki jakie się produkuje w fabryce są ziołowe lub owocowe. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn produkcyjnych do mieszania lub pakowania herbatek. Do zadań należeć może również kontrolowanie jakości produktów schodzących z taśmy i pakowanie ich do kartonów a te z kolei na palety.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • szybkość do przyswajania nowej wiedzy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • umiejętność wykonywania zadań grupowo

Zapewniamy:

  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie w Düsseldorfie, koszt miesięczny to ok. 200 euro
  • umowa o pracę początkowo na okres próbny z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie
  • ubezpieczenie
  • terminowość w wypłacaniu należności
  • opiekę polskiego koordynatora
  • szkolenie wprowadzające na wysokim poziomie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Produkcja herbatek, Düsseldorf″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-herbat-dusseldorf/

Ad Reference ID: 107565492de44450

9 komentarzy aby “Düsseldorf Niemcy praca od zaraz na produkcji herbat bez znajomości języka”

  1. Dzien dobry jestem zainteresowany praca w waszej firmie muj numer537826608

  2. Witam !!

    Mam na imie Aldona 21 lat i jestem z
    Chlopakiem zainteresowana tą ofertą
    Poprosze o kontakt:
    swiercaldona@gmx.de
    Pozdrawiam

  3. Witam czy ta oferta jest nadal aktualna ponieważ ja i mój brat bylibyśmy zainteresowani praca od stycznia ewentualnie od końca lutego?
    Tel:665049395

  4. mateusz b dn. 5 grudnia 2015 @ 14:30

    witam mam na imie Mateusz wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Prosimy o kontakt telefoniczny. To mój numer: 693480929 oraz kontakt e-mail : dzidzia8418@wp.pl.
    Z góry dziękujemy i prosimy o odpowiedź.

  5. Renata P. dn. 26 grudnia 2015 @ 12:09

    Dzień dobry,

    jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, proszę o kontakt telefoniczny 0667 838 811, lub na podany e-mail.

  6. razem z męzem jesteśmy zaintersowni tą pracą znam niemiecki kontakotowy proszę o kontak nr tel to 48508545184

  7. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta chcialem wyslac cv do panstwa ale z adresem jest cos nie tak prosze o kontak 791-194-703 mam 4 letnie doswiadczenie na produkcji pozdrawiam

    • Karolina dn. 18 lutego 2016 @ 13:57

      witam jestem zainteresowana oferta państwa pracy jestem osoba chętną do pracy, szybko się uczę proszę o kontakt +48606395466 pozdrawiam

  8. Piotr Kedzierski dn. 3 kwietnia 2016 @ 21:00

    jestem jestem zainteresowany wasza oferta prosze o kontakt moj nr tel.692369706

Zostaw odpowiedź do Piotr Kedzierski