8.50

Essen praca w Niemczech pakowanie ciastek produkcji bez języka dla par

  • City: Essen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 września 2015 03:00

Dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego w fabryce na produkcji ciastek. Zatrudnienie w Essen na stanowisku pakowacza – przy sortowaniu i pakowaniu gotowych wyrobów.

Zadania:
– segregacja ciastek pod względem wymaganych norm
– pakowanie ciastek do kartonów

Wymagania:
– dokładność, punktualność i szybkość
– zdolność do pracy stojącej
– przestrzeganie zasad BHP
– utrzymanie porządku w miejscu pracy
– umiejętność pracy pod presją czasu
– duża motywacja do pracy

Oferujemy:
– pracę w miłym i młodym zespole
– bezpłatne zakwaterowanie dla par oraz dojazd do miejsca zatrudnienia
– stabilną legalną pracę od zaraz
– ubezpieczenie
– opiekę polskiego koordynatora

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego CV oraz LM na adres:
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE!

Ad Reference ID: 21255c39d8d0716b

3 komentarze aby “Essen praca w Niemczech pakowanie ciastek produkcji bez języka dla par”

  1. Witam. Prosze o kontakt tel

  2. Witam. Nazywam się Milena , mam trzydzieści jeden lat . Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy w państwa fabryce . Oboje mamy doświadczenie w pracy na produkcji . Bardzo prosimy o kontakt .

  3. Witam wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani praca prosimy o kontakt +48661099107

Zostaw odpowiedź do Milena