do ustalenia

Holandia praca bez znajomości języka produkcja części samochodowych Best

  • City: Best
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 9 marca 2016 00:13

Ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji części samochodowych. Fabryka w Best poszukuje pracowników, również bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków – pracodawca przewiduje dobre wynagrodzenie oraz przejrzystą, uczciwą umowę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Miejsce zatrudnienia: Best, Holandia.

Zadania na stanowisku:

  • podwieszanie części samochodowych na haki produkcyjne;
  • lakierowanie podwieszonych części określonymi preparatami;
  • nadzór nad ilością asortymentu dostarczanego na produkcję;
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • chęć i gotowość do podjęcia stałej pracy;
  • motywacja do osiągania wyników;
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;
  • dobry stan zdrowia, sprawność, szybkość;
  • kultura osobista, uczciwość;
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • rzetelne szkolenie wprowadzające;
  • pomoc we wdrożeniu w pracę;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • terminowe wypłaty;
  • odprowadzanie składek, ubezpieczenie;
  • zorganizowanie wyjazdu do Holandii;
  • zgrany, pomocny zespół.

Dla kandydatów:
Wszystkie osoby chcące aplikować na to stanowisko, prosimy o wejście na stronę:

Należy kliknąć „Aplikuj” i wypełnić formularz rekrutacyjny.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-produkcji-czesci-samochodowych-bez-znajomosci-jezyka-w-best/

Ad Reference ID: 1756df39de1e698

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź