9 euro brutto/h

Holandia praca pakowanie wędliny bez znajomości języka dla par Nijmegen

  • City: Nijmegen
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 04:42

Aktualna oferta pracy w Holandii dla par przy pakowaniu wędliny krojonej. Zatrudnienie w fabryce z Nijmegen dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pakowacz wędlin

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Nijmegen

Oferta skierowana jest dla par!

Obowiązki:

  • obsługiwanie krajalnicy – przygotowywanie wędlin do procesu pakowania
  • układanie plasterków na tackach i foliowanie

Wymagania:

  • zwinność, zręczność
  • chęć podjęcia pracy w parze
  • dyspozycyjność obojga osób od zaraz
  • mile widziane pary mobilne

Oferujemy:

  • pomoc na miejscu w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • wsparcie z formalnościami

Aplikacja:
Drodzy kandydaci wiadomość z załączeniem dwóch CV prosimy przesłać na poniżej podany adres. Przyjmujemy wyłącznie wspólne zgłoszenia zatytułowane: PAKOWANIE WĘDLIN DLA PAR

Ogłoszenie wygasło!

Ad Reference ID: 215563972ffc5062

4 komentarze aby “Holandia praca pakowanie wędliny bez znajomości języka dla par Nijmegen”

  1. pakowanie wędlin w Nijmegen dn. 4 listopada 2015 @ 19:52

    Witam, razem z kolega jesteśmy zainteresowani ofertą. Mamy do dyspozycji samochód. Kolega był na wyjazdach w Holandii i Francji na zakładach mięsnych. Ja jestem brygadzista na dziale pakowania, umiem obsługiwać krajalnicę, znam zasady BHP,GMP,GHP oraz systemy HACCP i BRC.

  2. Pakowanie wędlin dla par dn. 17 listopada 2015 @ 22:35

    Witamy.
    Razem z mężem jesteśmy zainteresowani waszą ofertą pracy.
    Jesteśmy młodymi i energicznymi ludźmi gotowymi do pracy
    od zaraz nawet na dłuższy okres.
    Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B.
    Chętnie uczymy się nowych rzeczy .
    Bardzo zależy nam na podjęciu tej pracy.
    Prosimy o szybką odpowiedź.
    Pozdrawiamy

    Marzena i Alekos Goryccy
    tel.+48 737 719 992

  3. Joanna i Krzysztof dn. 2 grudnia 2015 @ 13:07

    Jesteśmy para linie poszukujemy pracy prace możemy zacząć od zaraz możemy pracować po 12 godzin mamy doświadczenie proszę o kontakt telefoniczny +48 501933587

  4. Sylwia i Krzysztof dn. 28 grudnia 2015 @ 13:50

    Witam mam na imię Sylwia chciała bym wyjechać z moim chłopakiem do pracy za granice prosze o kontakt 798189059

Zostaw odpowiedź do Pakowanie wędlin dla par