1400 € brutto miesięcznie

Niemcy praca od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Berlin

  • City: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 marca 2016 00:16

Fabryka kosmetyków z Berlina poszukuje pracowników od zaraz na produkcję kremów. Aktualna praca w Niemczech, bez znajomości języka dla Polaków. Na miejscu zapewnione jest tanie zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: 1400 euro miesięcznie brutto.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Opis stanowiska:
Pracownik będzie odpowiadał za obsługę maszyn napełniających tubki kremami. Praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej. Do obowiązków będzie należała kontrola jakości opakowań, oraz pilnowanie czy wszystkie tubki są odpowiednio zamknięte. Możliwe również zadania przy pakowaniu tubek do pudełek.

Wymagania:

  • szybkość, zwinność;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • doświadczenie jest mile widziane, ale nie wymagane;
  • możliwość pracy zmianowej;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • miłe i pozytywne nastawienie do zespołu;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość pracy od zaraz;
  • pomoc w organizacji podróży;
  • umowę o pracę opartą na niemieckim prawie;
  • ubezpieczenia i składki;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro miesięcznie.

Aplikacje:

CV (najlepiej w języku niemieckim) prosimy wysyłać pod adres:

einfach-losungen@germanymail.com

Należy zamieścić dopisek: „Niemcy praca na produkcji kosmetyków, Berlin 2016″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-produkcja-kosmetykow/

Ad Reference ID: 20956df5660b3cd2

5 komentarzy aby “Niemcy praca od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Berlin”

  1. Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zajntersowani pracą od zaraz jesteśmy w wieku 20/23 lat wykonujemy sumienie powierzona nam pracę nr 536239129

  2. Mam 45 lat szukam pracy fizycznej z zakwaterowaniem w niemczech.Jestem sumienna .szybka .odpowiedzialna i szybko się uczę . Znam j. Niemiecki słabo ale dużo rozumię bo już pracowałam 3miesiące. Nr ,48512230254 pozdrawiam

  3. Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt 536315045 pozdrawiam

  4. Jestem zainteresowana oferta pracy prosze o kontakt 536315045

Zostaw odpowiedź do Krystyna