1348 euro brutto/mc

Niemcy praca produkcja lodów bez języka dla par od stycznia 2016 Stuttgart

  • City: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 września 2015 02:11

Producent lodów zatrudni od stycznia 2016 pary do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Stuttgarcie w fabryce przy pakowaniu gotowych produktów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 1348 euro brutto/mc

Start: styczeń 2016

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Praca manualna będzie wykonywała w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej.
    Pracownicy zdejmują z taśmy zafoliowane lody i wkładają do kartonowych opakowań.

Oczekiwania:

  • zręczność
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania wspólnego
  • nie zapewniamy wspólnych zmian

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości z CV należy przesłać na adres:

Ogłoszenie nieaktualne

Ad Reference ID: 1325609a1ef3785c

4 komentarze aby “Niemcy praca produkcja lodów bez języka dla par od stycznia 2016 Stuttgart”

  1. Witam.razem z chloopakkpiem jestesmy zainteresowani oferta . prosimy o kontakt 794744952

  2. produkcja lodów dla par od stycznia 2016 Stuttgart dn. 3 października 2015 @ 09:11

    Razem z kolega jesteśmy zainteresowani ofertą. posiadamy własny samochód.Pozdrawiam.

  3. produkcja lodów dla par od stycnia dn. 18 października 2015 @ 14:23

    witam jestem zainteresowana razem z meżę ofertą pracy wyjechać możemy w każdej chwili. .mąż ma uprawnienia na wózki widłowe .prosimy o kontakt 506-080-142

  4. Jagoda kowalska dn. 20 października 2015 @ 21:46

    Razem z partnerem jestesmy zainteresowani prosze o kontakt 729469711

Zostaw odpowiedź do produkcja lodów dla par od stycnia