175 NOK brutto

Norwegia praca bez języka na produkcji Bergen dla par od zaraz pakowanie wędliny

  • City: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2015 02:57

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii przy pakowaniu wędliny krojonej na taśmie produkcyjnej. Oferta z Bergen dla par ze znajomością języka angielskiego.

Zadania:
– pakowanie wędliny krojonej przy taśmie
– kontrola jakości wędliny i jej segregowanie ze względu na wagę

Wymagania:
– co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
– brak problemów ze zdrowiem
– gotowość do pracy stojącej
– umiejętność pracy pod presją czasu
– możliwość pracy od zaraz
– posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej (istnieje możliwość wyrobienia książeczki na miejscu)
– atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
– miłą atmosferę w pracy
– fartuch ochronny
– opiekę polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy przesłać zgłoszenia na adres:

Ogłoszenie wygasło!

Ad Reference ID: 50255c3a6c8079f3

3 komentarze aby “Norwegia praca bez języka na produkcji Bergen dla par od zaraz pakowanie wędliny”

  1. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy.Proszę o kontakt 788752541.Pozdrawiam.

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy wraz z żoną ,proszę o kontakt .Pozdrawiam dziękuję.tel .kom.501856928 .

  3. Magdalena dn. 22 lutego 2016 @ 20:11

    Jestem zainteresowana Państwa oferta pracy wraz z kolegą…jeżeli oferta jest aktualna bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail 531479994

Zostaw odpowiedź do piotr