do ustalenia

Norwegia praca od zaraz pakowanie owoców morza w Oslo na produkcji

  • City: Oslo
  • Kraj: Polska
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 02:40

Poszukiwani pracownicy od zaraz do pakowania owoców morza w Oslo. Praca w Norwegii przy taśmie produkcyjnej dla Polaków. Doświadczenie na tym stanowisku nie jest wymagane.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia.

Obowiązki na stanowisku:

  • praca będzie odbywała się przy taśmie produkcyjnej;
  • polega na pakowaniu owoców morza do pudełek;
  • do zadań należy również naklejanie etykiet i kontrola jakości;
  • praca na dwie zmiany – dzienną i wieczorną (mogą zdarzyć się noce).

Wymagania:

  • znajomość języka norweskiego w stopniu komunikatywnym;
  • doświadczenie w produkcji żywności będzie plusem;
  • mile widziane własne auto;
  • nastawienie na wydajną pracę;
  • umiejętność postępowania zgodnie z przepisami;
  • możliwość pracy na zmiany;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;
  • dodatki do pensji w przypadku nocy;
  • pomocny i przyjazny, międzynarodowy zespół.

Aplikacje:
Zgłoszenia należy składać poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-pakowanie-owocow-morza-na-produkcji-oslo/

Ad Reference ID: 82656cf71fcc52ce

2 komentarze aby “Norwegia praca od zaraz pakowanie owoców morza w Oslo na produkcji”

  1. Witam serdecznie , mam 46 lat , jestem pracowita , uczciwa i dyspozycyjna , mam upozadkowane , zycie osobiste , doswiadczenie , bardzo chetnie podejme prace Beata tel 486 598 06

  2. Chetnie podejme prace na produkcji,mam nr.personalny mieszkam wOslo.mam 47 lat.

Zostaw odpowiedź do Beata Idzikowska