6.50

Od stycznia 2016 praca w Anglii bez znajomosci języka Londyn produkcja lodów

  • City: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2015 14:45

Oferujemy zatrudnienie na produkcji lodów od stycznia 2016 w Londynie. Oferta pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka angielskiego przy kontroli jakości i sporządzaniu odpowiednich mas.

Stanowisko: Pracownik na produkcji lodów

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godzinę pracy

Start: styczeń 2016

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiada za przygotowanie odpowiednich mieszkanek oraz kontrolowanie procesu produkcyjnego.

Oczekiwania:

  • skrupulatność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • świetne zorganizowanie
  • umiejętność sprawnego wdrożenia się w obowiązki

Oferujemy:

  • pracę od stycznia 2016
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • dobre warunki pracy
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych pracą w Anglii od stycznia 2016 zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniższy adres:

ogloszenie@wygaslo

Ad Reference ID: 63455c4904d0ba46

wyświetleń: 2839, dzisiaj: 1

2 komentarze aby “Od stycznia 2016 praca w Anglii bez znajomosci języka Londyn produkcja lodów”

  1. Witam .Jestem zainteresowany oferta pracy .Proszę o kontakt tel +48607048884

  2. Emilia Weis dn. 9 grudnia 2015 @ 12:25

    witam jestem zainteresowana oferta pracy prosze o kontakt pod numerem 721569451

Zostaw odpowiedź do Emilia Weis