9,28 Euro/h

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą w Leiden

  • City: Leiden
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2015 00:52

Renomowana firma odzieżowa z siedzibą w Leiden poszukuje kandydatów do pracy w Holandii od zaraz. Zatrudnienie w magazynie możliwe bez znajomości języka oraz bez doświadczenia. Istnieje możliwość bezpłatnego zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Leiden, Holandia.

Stawka godzinowa: 9,28 Euro.

Opis stanowiska:

  • kompletowanie zamówień;
  • przygotowanie paczek do wysyłki;
  • pakowanie odzieży;
  • załadunek i rozładunek towarów;
  • inne prace zlecone przez kierownictwo.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dokładność i punktualność;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • podstawy jęz.angielskiego będą dodatkowym atutem;
  • ewentualne posiadanie numeru BSN.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • dobrą atmosferę pracy;
  • niezbędne szkolenia;
  • możliwość zakwaterowania bezpłatnie;
  • przejazdy do pracy;
  • niezbędne ubezpieczenia i składki;
  • wynagrodzenie wiekowe.

Aplikacja:

Prosimy składać oferty poprzez formularz rekrutacyjny na stronie http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-leiden,oferta,4274232

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-leiden-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-odzieza/

Ad Reference ID: 78056719cd2dcad8

5 komentarzy aby “Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą w Leiden”

  1. Witam jestem zaintetesowany państwa oferta jestem osoba młodą szybko uczącą się komunikatywną. Pakowałem już różne rzeczy w poprzedniej pracy gdzie prowadziliśmy sklep internetowy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Mateusz krzykała numer telefonu 733115824.

  2. Praca Holandia dn. 23 grudnia 2015 @ 15:19

    Witam. Jestem zainteresowana oferta od stycznia 2016. Posiadam doświadczenie, komunikatywna znajomosc języka angielskiego oraz numer BSN. Moj kolega posiada dodatkoeo prawo jazdy kat.B
    Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam.

  3. Tomcio4426 dn. 23 grudnia 2015 @ 15:35

    Witm jestem zainterosowany oferta pracy na stanowisku magazynier. Tzn ja i jeszcze jedna osoba. Psiadamy nr BSN ja i prawo jazdy. Prace mozemy podjac od stycznia 2016r. W tej chwili jesteamy w polsce lecz nie jest to problemem zeby wyjechac do Holandii. Oczywiscie ppdstawowa znajomosc jezyka Angielskiego. Oboje juz pracowalismy na podobnym snanowisku tez w Holandii w firmie G-Star. Prosze o szybka odpowiedz z hory dziekuje

  4. Witam, obecnie poszukuje pracy, mieszkam nie daleko Leiden już od kilku lat,komunikuje się w języku angielskim oraz uczę się holenderskiego, posiadam bogate doświadczenie w pracy zarówno w Polsce jak i w holandii, z chęcią prześlę Państwu swoje CV. Pozdrawiam

  5. witam wraz z partnerka jestesmy zainteresowani panswa oferta bylem juz w angli pracowalem na produkcji budowie i sklepie oboje z partnerka mamy bardzo dobra kondycje fizyczna jestesmy bez nalogow prosze o kontakt na meil

Zostaw odpowiedź do Tomcio4426