do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Szwecji przy sortowaniu odpadów Sztokholm bez języka

  • City: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 24 listopada 2015 20:30

Od zaraz dam pracę w Szwecji przy sortowaniu odpadów bez znajomości języka szwedzkiego. Ogłoszenie z Sztokholmu dla Polaków przy recyklingu z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • umiejętne sortowanie odpadów przy taśmie produkcyjnej
  • praca wykonywana będzie w szybkim tempie przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • wytrzymałość na warunki panujące w sortowni odpadów
  • szybkie tempo pracy
  • odpowiedzialne podchodzenie do zadań
  • wysoka samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie legalnej umowy szwedzkiej
  • zatrudnienie na 3 miesiące, osobom najlepszym zostanie zaproponowana możliwość podjęcia stałej pracy w Szwecji
  • bardzo dobre warunki na miejscu
  • pomoc w zorganizowania zamieszkania odpłatnie
  • przyjazne warunki, praca w młodym i szybkim zespole
  • możliwość wyrabiania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 005/11/Szwecja

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-szwecji-od-zaraz-sortowanie-odpadow-bez-jezyka-sztokholm/

Ad Reference ID: 887565497b3b5e50

6 komentarzy aby “Od zaraz dam pracę w Szwecji przy sortowaniu odpadów Sztokholm bez języka”

  1. 005/11/Szwecja jestem zainteresowany wasza ofertom prosze o kontakt 509572094

  2. 005/11/Szwecja jestem zainteresowany wasza ofertom proszę o kontakt +48736659276

  3. Dzień dobry. Jestem zainteresowany ofertą, jesli to wciąż aktualne proszę bardzo o kontakt. 884 856 256

  4. 005/11 Dzień dobry. Mogę wyjechać choćby w tym tygodniu. Dobry stan zdrowia, dyspozycyjność i chęć do pracy. Proszę o kontakt +48601644012

    • 005/11 Dzień dobry. Mogę wyjechać choćby w tym tygodniu. Dobry stan zdrowia, dyspozycyjność i chęć do pracy. Proszę o kontakt +48601644012

  5. ewa i sebastian dn. 2 lutego 2016 @ 10:53

    Witamy jestesmy zainteresowani praca prosze o kontakt 535769966

Zostaw odpowiedź