do ustalenia

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na produkcji kanapek Alphen

  • City: Alphen
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 5 stycznia 2016 22:35

Zatrudnimy od zaraz pięć osób do pracy w Holandii na produkcji kanapek. Nie wymagamy znajomości języka niderlandzkiego oraz doświadczenia. Zapewniamy dobre wynagrodzenie i możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Lokalizacja: Holandia, Alphen.
Zarobki: do ustalenia.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona odpowiadała będzie za prace na produkcji kanapek, takie jak obsługa prostych maszyn krajalniczych, układanie składników na kromkach, pakowanie a także kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • przestrzeganie zasad BHP;
  • ścisła higiena osobista;
  • dobry stan zdrowia;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  • punktualność i odpowiedzialność;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę z dobrym wynagrodzeniem;
  • zatrudnienie na co najmniej 6 miesięcy;
  • dobrą atmosferę;
  • płatne zakwaterowanie;
  • świadczenia socjalne;
  • przejazdy do pracy i z pracy;
  • pomoc polskich koordynatorów.

Dla kandydatów:
Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz aplikacyjny na stronie internetowej http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/221349/0/1/

Źródło: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/221349/0/1/

Ad Reference ID: 409568c23e8beccb

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź