do ustalenia

Od zaraz praca w Anglii bez języka fabryka okien Southend on Sea

  • City: Southend on Sea
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 16 grudnia 2015 12:10

Poszukujemy osób chętnych od zaraz, do pracy w Anglii na produkcji. Zatrudniamy w Southend on Sea, bez znajomości języka oraz bez doświadczenia, w fabryce produkującej okna.

Lokalizacja: Southend on Sea.
Stanowisko: pracownik produkcji.
Stawka: do ustalenia.
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz.

Opis stanowiska:

  • czynności produkcyjne;
  • wykonywanie prac zleconych przez kierownictwo fabryki;
  • wytwarzanie okien;
  • produkcja drzwi aluminiowych.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • szybkość uczenia się;
  • umiejętność utrzymywania stanowiska pracy w porządku;
  • zdolność do pracy na określonym schemacie;
  • samodzielność i zaangażowanie;
  • punktualność;
  • terminowe wykonywanie powierzonych zadań;
  • obsługa maszyn i narzędzi.

Oferujemy:

  • możliwość pracy bez znajomości języka;
  • dobre zarobki;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • terminowe wypłaty nagrodzeń;
  • niezbędne szkolenia;
  • wszelkie potrzebne narzędzia pracy;
  • zdobycie nowych doświadczeń;
  • pomoc polskiego opiekuna.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy dsiedlarska@jark.co.uk, lub kontakt telefoniczny pod numerem 01702 338882

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-w-fabryce-na-produkcji-okien-bez-jezyka-southend-on-sea/

Ad Reference ID: 57556712a2b21845

8 komentarzy aby “Od zaraz praca w Anglii bez języka fabryka okien Southend on Sea”

  1. Praca na produkcji okien southend ons se a dn. 20 grudnia 2015 @ 21:48

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt telefoniczny 570 253 746.

  2. Witam serdecznie.Bardzo jestem zainteresowany waszą ofertą.Pracowałem 8 lat przy produkcji stolarki okiennej,mam opanowane wszystkie stanowiska oprócz szklenia.Posiadam ukończone szkolenie w tym zawodzie jak również uprawnienia na wózki widłowe od ponad 15 lat z doświadczeniem.Proszę o kontakt 516 243 334.Do usłyszenia.

  3. Eugeniusz Drozdz dn. 5 stycznia 2016 @ 09:53

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy Proszę o kontakt telefoniczny 660 084 203

  4. jestem zainteresowany pracą mój numer to 570943892 ostatnio pracowalem w anglii przy mięsię

  5. Jestem zainteresowany Państwa ofertą ,
    pracowałem firmie produkującej okna i drzwi oraz montaż
    proszę o kontakt 660084203

  6. Witam Pana. Jestem zainteresowany pracą na produkcji. Bardzo mi zalezy. Jestem samoukiem i umiem robic wszystko. Mam nadzieje ze bede mial okazjir sprawdzic sie u Pana. Pozdrawiam 605420864

  7. witam jestem zainteresowany ta robotamam doswizdcfzenie przy stolarce aluminiowej 5 lat 690646077

  8. Witam jestem zainteresowany tą pracą.Mój nr 609909665 Mieszkam w Polsce ale chcę wyjechać wraz z żoną.Nie piję i nie palę aktualnie pracuję ale mam już troszeczkę dosyć.B prosze o kontakt z zawodu technolog drzewny

Zostaw odpowiedź