do uzgodnienia

Od zaraz praca w Danii bez języka na produkcji zabawek Kopenhaga

  • City: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 2 października 2015 01:41

Producent zabawek z tworzyw sztucznych zatrudni pracowników od zaraz w Kopenhadze. Oferta pracy w Danii dla Polaków bez znajomości języka duńskiego na produkcji przy montażu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • manualna praca w fabryce na produkcji zabawek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż (składanie, łączenie, skręcanie) części
  • bardzo ważne jest kontrola jakości zabawek

Oczekiwania:

  • silna motywacja
  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość
  • odpowiedzialność
  • sumienne wykonywanie powierzonych prac

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • szkolenia pracownicze
  • praca na pełny etat
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem o pracę proszone są o kontakt mailowy:

APLIKACJA ZAKOŃCZONA!

Ad Reference ID: 533560d405d615f6

6 komentarzy aby “Od zaraz praca w Danii bez języka na produkcji zabawek Kopenhaga”

  1. jestesmy zainteresowani ofertą. proszę o szczegóły,na jaki adres wysłać CV itp.
    pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o szczegóły!

  3. maria skibiak dn. 25 listopada 2015 @ 20:31

    jestem zainteresowana pracą na produkcji pracowałam w Danii na stanowisku pracownika fizgcznego .przy produkcji czekolady w taastrup bardzo proszę o kontakt telefoniczny.+48606672381

  4. mara skibiak dn. 28 listopada 2015 @ 15:19

    bardzo zależ i na pracy mam zdolności manualne jestem zdrowa pracowita nie konfliktowa bardzo proszę o kontakt tel.+48606672381pozdrawiam Maria Skibiak

  5. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o szczegóły

Zostaw odpowiedź do ok