8.70

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji opakowań Dortmund

  • City: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 20:41

Pilnie zatrudnimy Polaków bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych. Ogłoszenie od zaraz w fabryce z Dortmundu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań kartonowych

Miejsce: Dortmund

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,70 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Wspieranie prac na produkcji opakowań kartonowych.
  • Zadania polegają na składaniu opakowań, kontroli jakości oraz wykonywaniu poprawek.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • obowiązkowość
  • zwracanie uwagi na estetykę
  • dbałość, przykładność, niezawodność

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w Dortmundzie
  • możliwość zatrudnienia bez znajomości języka niemieckiego
  • pomoc na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV na poniżej podany adres:

  • ogloszenie@wygaslo

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Produkcja opakowań, Dortmund 2015

Ad Reference ID: 96155a6590ede6fb

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź