9,20 EUR/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie drogeryjnym bez znajomości języka Kolonia

  • City: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 grudnia 2015 18:48

Poszukiwane od zaraz osoby do podjęcia legalnej pracy w Niemczech na magazynie drogeryjnym w Kolonii. Oferta dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania wykonywane będą na magazynie drogeryjnym – z kosmetykami, artykułami spożywczymi, odzieżą, biżuterią, itp.
  • pracownik odpowiadać będzie za zbieranie zamówień, zdejmowanie produktów z półek i przygotowanie przesyłek do wysyłki
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • motywacja do wypracowywania norm i ponad nie
  • spryt, kreatywność, odwaga

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • legalne zatrudnienie zgodne z niemieckimi standardami
  • szkolenie wprowadzające
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyndrogeryjny/12/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

źródło: praca-niemcy4u.pl

Ad Reference ID: 4456672b36c31f9

3 komentarze aby “Od zaraz praca w Niemczech na magazynie drogeryjnym bez znajomości języka Kolonia”

  1. Witam jestem z kolegą zainteresowany ofertą. Wyjazd w styczniu jak najbardziej nam odpowiada. Pracowałem w podobnej pracy w Niemczech. Czekam na państwa odpowiedź

  2. Witam,jestem zainteresowana pracą najlepiej praca dla dwóch osób,gotowi wyjechać od zaraz.Chętnie wyślę cv tylko na ten adres nie można
    Tel. 669405981

  3. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt! 797611038 e-mail krzychu8876@wp.pl

Zostaw odpowiedź